شرایط و ضوابط استفاده

زندگی یک سفر است

 

  • شرایط و ضوابط سفارش کالا در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir

استفاده شما از پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.
مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir به "شركت آذین تجارت بامدادان" متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.
هر گونه استفاده از محتويات پایگاه Ebags.ir فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir امکان پذیر می باشد لذا براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با ما" با ما تماس بگيريد.
استفاده از مطالب پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir برای وبگاه های کیف و چمدان و وبلاگهای خصوصی که منافع تجاری و یا غیر تجاری را رصد می کنند، با ذکر منبع از پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir مجاز می باشد.
اطلاعات و مشخصات و موارد عنوان شده بر روی اجناس عرضه شده در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir ترجمه و تولید شده از موارد و مطالب مربوط به کیف و چمدان سامسونایت از وبگاه رسمی شرکت کیف و چمدان سامسونایت می باشد.
پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir هیچ تعهدی در خصوص موارد اعلامی در سایت کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir بعنوان نظرات مشتریان پذیرا نیست و خود را به به روز رسازی مرتب مطالب و اطلاعات متعهد می داند.
كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir مقاصدی بیرون از مقوله سفارش اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت را دنبال نکنند.
مشتریان عزیز پس از ثبت و نام در کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir و پس از انتخاب کالا بوسیله اطلاعات مندرج در سایت ملزم می باشند که اطلاعات تماس و مقصد نهایی در پایگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت بدرستی درج کنند.بديهيست کمی و کاستی یا اطلاعات نادرست مانع انجام روند کار مناسب در پایگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir می شود و کالای مذکور به موقع به دست مشتری نخواهد رسید.
پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir هيچ گونه تعهدی را در مورد موارد عمومی از قبیل تجهیزات سخت افزاری،  مسائل مخابراتى ، نقص اينترنت و غیره نمی پذیرد.
پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir هیچ تعهدی در خصوص موارد اعلامی در سایت کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir بعنوان نظرات مشتریان پذیرا نیست و خود را به به روز رسازی مرتب مطالب و اطلاعات متعهد می داند.
كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir مقاصدی بیرون از مقوله سفارش اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت را دنبال نکنند.پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.irشکل می گیرد، پذیرا نیست.
تمام موارد و ابزاری که در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir با هدف ارتباط با مخاطبان و مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین کار و منظور طراحی و کار شده و كاربران و مشتریان متعهد و ملزم به استفاده ار این کار و ابزار تنها و صرفا برای دريافت و ارسال اطلاعات مناسب و مربوط به مقوله ثبت سفارش از پایگاه اینترنتی با بحث سفارش كالا از فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.irباشد.
پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir هيچ گونه مسئوليتي را در قبال نظرات و محتویات مندرج در فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.irنمی پذیرد.
تمام خدمات و شرایط در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir بر اساس آخرین سیاست های فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir شکل گرفته و تغییرات احتمالی این خدمات و شرایط در مقوله اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir مندرج می گردد. برای اطلاع از بروز ترین خدمات و شرایط  اینجا را کلیک کنید. 
ارتباط پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir با کاربران فقط از طریق فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir  با آدرس وبگاه www.Ebags.ir می باشد و تنها بر اساس اطلاعات و مشخصاتی که مشتریان و کاربران در سایت درج کرده اند کار می شود.

© مالکیت معنوی محتويات پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به "شركت آذین تجارت بامدادان" مي باشد.
© کليه حقوق محفوظ است. 1390 هجری خورشیدی

 

  • ارتباط مستقیم با کاربران در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir

پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir به دنبال کسب رضایت حداکثری از کاربران فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir می باشد و اگر به هر دلیلی مسولان و اهداف تعریف شده در فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir  موفق به انجام این امر نشدند استدعا دارد در بخش اطلاعات تماس این موارد را عنوان بفرمایید تا در اسرع وقت نسبت به حل این مشکل برآییم. همچنین کاربران و مشتریان محترم می توانند در هر زمان از شبانه روز سوالات و پرسش های خود را از طریق بخش اطلاعات تماس برای مسولان فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir  ارسال نمایند.

 

  • شرایط وخدمات فروش کالا در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir

پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و بر اساس ایمیل و پیامک از فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir به اطلاع مشتریان و مخاطبان عزیز می رساند. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir درج شده و پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا، مطابق مقررات شامل خدمات پس از فروش پایگاه اینترنتی "مجموعه سامسونایت" و "آمریکن توریستر" قرار خواهد گرفت. 
خریدار از پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا از سه طریق پرداخت درب منزل، پرداخت اینترنتی پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir  و یا کارت به کارت به پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir پرداخت نماید، در صورت عدم پرداخت از سه طریق مذکور توسط مشتری، فروشنده با عنوان پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.irاین حق را برای خود محفوظ می داند که از تحویل کالا خودداری و ثبت سفارش از پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir را بصورت یکطرفه فسخ نماید. در صورت بروز مشکل و اختلاف نظر بین طرفین شامل مشتری و پایگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کیف و چمدان سامسونایت Samsonite Ebags.ir ، دادگاه عمومی تهران محل عقد صالح می باشد.